Windykator terenowy

Res Iudicata Sp. z o.o. jest firmą windykacyjną z siedzibą w Łodzi. Obsługujemy własne pakiety wierzytelności oraz świadczymy usługi outsourcingowe. Dysponujemy profesjonalnym Contact Center i strukturą terenową na obszarze całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi. Koncentrujemy się na działaniu, dążymy do stałego rozwoju poprzez poprawę rentowności, optymalizację procesów oraz rozwój kadr i kluczowych kompetencji. Nasze atuty to doświadczenie, decyzyjność i konsekwencja. Atmosferę pracy opieramy na szacunku i wzajemnym wspieraniu się w realizacji postawionych celów. Stawiamy na prostą i szczerą komunikację.

Będąc członkiem Polskiego Związku Windykacji, świadczymy usługi zgodnie z Zasadami Etyki Branży Windykacyjnej Członków Polskiego Związku Windykacji.

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI I WERYFIKACJI TERENOWEJ

Miejsce pracy: teren całego kraju.

 Kluczowe zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z osobami zadłużonymi
  • weryfikowanie sytuacji finansowej dłużnika pod katem zdolności do spłaty zadłużenia
  • negocjacje w przedmiocie spłaty zadłużenia, aktywne motywowanie dłużników do spłaty
  • pozyskiwanie informacji
  • systematyczne i skrupulatne raportowanie wyników z przeprowadzonych czynności terenowych
  • samodzielna organizacja pracy

Wymagamy:

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu działań windykacyjnych lub weryfikacyjnych w terenie
  • znajomości metod negocjacji
  • dużej samodzielności w działaniu oraz efektywnej organizacji czasu pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • uczciwość, rzetelność, samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w zakresie przejmowania i zabezpieczania pojazdów

Oferujemy:

  • umowę o współpracy – własna działalność
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków
  • stałą współpracę z solidnym partnerem

Zainteresowane Osoby prosimy o przesłanie CV wraz z uwzględnieniem informacji na temat preferowanego terenu do obsługi pod adres : anna.jozwiak@resiudicata.pl

Koordynator Działu Windykacji Terenowej i Polubownej Anna Jóźwiak  mobile: 572 706 815

Wyślij swoje CV

Załącz dokument i kliknij
wyślij lub wyślij bezpośrednio
na adres: biuro@resiudicata.pl

Kliknij, aby załączyć plik